Шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 16.10.2020 11:48

113 жовтня, напередодні Дня Захисника України, у БНВО «ЗОШ 15-ДЮСОК» відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Участь у ній взяли учні 8-А, 9-А, 9-Б класів. Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Гра складалася з 5 етапів-станцій: "Ватра", "Ерудит", "Топоніми", «Спортивна» та «Краєзнавча». Рої  продемонстрували свої знання і вміння зі стройової підготовки та виконання маршових патріотичних пісень козацької тематики, змагалися у знаннях з історії, географії, удосконалювали спортивні  навички. Джури  показали  справжню  козацьку виправку та патріотизм. Школа може пишатися ними.

Вітаємо переможців квест-гри: рій 8-А класу - І місце, рій 9-А класу – ІІ місце, рій 9-Б класу - ІІІ місце.