ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПРАВ ЛЮДИНИ у БСШ №1

Дата: 12.12.2020 11:39

Під кінець Міжнародної акції "16 днів проти насильства", яка проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня, міжнародна спільнота відзначає День прав людини (10 грудня). Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. У Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов традиційно було провено низку заходів з учнями початкової школи. Соціальним педагогом Тетяною Данільченко були проведені правові години "Країною прав", під час яких учні переглянули мультфільм "Я маю права", презентацію Абетка твоїх прав у країні казок" та проведена акція "Квітка-правоцвітка" (1-А, 1-В, 1-В, 2-А, 2-Г, 3-Г). Класоводом 4-В класу Ліпчевською К.М. була проведена рольова гра "Суд над вовком", в ході якої учні в ігровій формі запам'ятали права дітей.