Вітаємо Жильнікову І.А., вихователя ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка» - переможницю Всеукраїнського конкурсу "Я буду вправним першачком"

Дата: 04.12.2020 11:32

Вітаємо  Жильнікову І.А., вихователя ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка» -

переможницю  Всеукраїнського конкурсу серед вихователів старших груп

"Я буду вправним першачком", організованого видавництвом "Генеза"

Однією із форм підвищення кваліфікаційного рівня є участь вихователів у професійних конкурсах. Участь у конкурсі - це перш за все бажання педагога поділитися своїми досягненнями  і спробувати свої сили у професійній педагогічній боротьбі.

Видавництво «Генеза» восени оголосило конкурс для вихователів старших груп «Я буду вправним першачком». І вихователь закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) №18 «Ясочка»  Жильнікова Ірина Анатоліївна стала однією з найкращих.

Та успіхам вихователя раділи не тільки колеги і батьки, а й діти старшої групи №12. Адже, видавництво «Генеза» приготувало для них набори для майбутнього першачка. Тепер вихователь з дітьми будуть співпрацювати з видавництвом і  апробовувати зошити та альбоми.

Дива відбуваються і в нашому житті, якщо цього дуже хочеться.