Щасливі миті визнання

Дата: 11.12.2019 11:18

10.12.2019 Цент еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради гостинно відчинив двері креативним, перспективним, завзятим, цілеспрямованим італановитим дітям міста Добра, адже саме сьогодні відбулася урочиста церемонія нагородження переможцівміського етапу  Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Згідно рішення журі визначено 39 переможців міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки у номінаціях «Стилізована ялинка»; «Новорічний букет»; «Новорічна композиція»; «Новорічний вінок»; «Сюжетна композиція»; «Новорічна картина чи колаж»; «Новорічний подарунок».Переможці міського етапу виставки-конкурсу нагороджені грамотами управління освіти Білоцерківської міської ради та Центром еколого-натуралістичної творчості.

Насолодитися творчістю підростаючого покоління та привітати переможців конкурсу завітали на свято таланту Юрій Федорович Петрик , начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради; Ірина Петрівна Тонка, керівник гуртка декоративно-вжиткового мистецтва КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», член журі.

Із захопленням та гучними оплесками зустріли учасники церемонії ученицьБілоцерківської школи мистецтв №1: Ірину Пилипенко та Бездень Марію (керівник Яна Антоненко), які подарували своє мистецтво та чудовий настрій

Захоплення, увага, шана – це складові чудового свята, яке подарувало багатьом учням та вихованцям щасливі миті та віру у себе!