ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР» У СТАНЦІЇ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ М. БІЛОЇ ЦЕРКВИ

Дата: 27.09.2018 11:17

26 вересня 2018 року в гостинній залі Станції юних натуралістів відбулося відкриття виставки «Український сувенір» та нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Учасниками урочистого дійства стали вихованці та педагоги закладів освіти.

Для гостей та переможців  лунав музичний подарунок від учениці БСШ №9, лауреата І ступеня – переможця конкурсів «Музичний сонях - 2017», «Віват Юні Таланти - 2018» – Дарини Степаник.

З вітальним словом звернулися до шанувальників української народної творчості начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик та начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Лариса Олексіївна Щербань. Понад 40 учасників конкурсу отримали грамоти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Станції юних натуралістів, а всі присутні – позитивні враження та емоції.

Бажаємо талановитим дітям Білої Церкви творчих успіхів та звершень!