Тиждень знань із основ безпеки життєдіяльності дітей у ДНЗ № 7 «Орлятко»

Дата: 22.11.2020 11:14

З 16.11.2020р. по 20.11.2020 року у закладі дошкільної освіти №7 «Орлятко» відбувся Тиждень знань із основ безпеки життєдіяльності дітей. Мета проведення Тижня знань із основ безпеки життєдіяльності — поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час підготовки до проведення ТЗ з ОБЖ було проведено такі заходи:

• підготовлено сценарії розваг за тематикою безпеки дитини;
  • підготовлено та запропоновано в онлайн - режимі інформаційний та консультативний матеріал для батьків  вихованців;
  • проведені cюжетно – рольові ігри: «Пішоходи і водій», «Пожежники», «Сім’я», «Швидка допомога», «Рятівники»;
  • заняття: «Що треба знати хлопчикам та дівчаткам?», «Добро – зло», «Вогонь друг, або ворог», «Зелений вогник», «Наш друг світлофор», «Речі, що мене оточують»;
  • різноманітні бесіди.

20.11.2020р. о 10.00 год проведено практичний тренінг з евакуації дітей і працівників з приміщень закладу дошкільної освіти Сигнал «Увага! Небезпека!». Де кожен учасник проявив свої знання і вміння діяти у надзвичайних умовах.