Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

Дата: 18.12.2020 11:09

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу

ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка

За результатами ІІІ (обласного) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка визначено переможців:

І місце - Батенко Дар’я, учениця 7 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 (учитель Яковенко Лариса Михайлівна);

І місцеСтороженко Марія, учениця 8 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» (учитель Ювхименко Наталія Іванівна);

І місцеОпря Анастасія, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій (учитель Чубко Валентина Анатоліївна).

Бажаємо міцного здоров’я, подальших успіхів у збереженні та популяризації творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка!