У школах Білої Церкви пролунав Перший дзвоник!

Дата: 02.09.2019 11:05

Ясно-блакитним небом, хуртовиною тро­янд, айстр і хризантем, бентежним передзвоном вітав дре­в­ній град Юр’єв – Біла Церква своїх першокласників, учнів, педагогів і батьківську громаду з Днем знань.

2 вересня 2019 року перегортає нову сторінку славного ос­ві­тян­сь­кого літопису нашого міста над Россю. Одночасно пролунав малиновий передзвін над 27 закладами загальної середньої освіти комунальної власності міста та 2 приватними.

У 2019/2020 навчальному році вперше прийшли до школи 2223 першокласники. Щиро зичимо учням 1-х класів, щоб дорога в незвідане майбутнє стелилася широким рушником, вишитим любов’ю рідних.

Усього в закладах загальної середньої освіти Білої Церкви в новому навчальному році навчатимуться більше 20 тисяч 700 учнів, з яких 1058 одинадцятикласників – майбутніх випускників.

Цьогоріч День знань традиційно розпочався урочистою «лінійкою», формат якої заклади освіти обирали самостійно, тому й різнилися вони між собою змістом, формою, творчістю та креативністю.

Бажаємо всій освітянській громаді Білої Церкви – дітям, педагогам, батькам –  міцного здоров’я, моральних і фізичних сил, творчої наснаги, активної життєвої позиції, успіхів у навчанні, витримки, наполегливості, сил досягнути поставленої мети!!!