Вечорниці у «Світлиці»

Дата: 17.12.2019 11:03

13 грудня в музеї народного побуту «Світлиця» ЦПО «Соняшник» зібралися на «Андріївські вечорниці» вихованці зразкового лялькового театру «Фантазія», гуртка екскурсоводів та учні БСЗШ№19 – гуртківці «Соняшника».

Свято пройшло дуже весело, цікаво і захоплююче. Керівник музею «Світлиця» Ільюшина Т.П., педагоги зразкового лялькового театру «Фантазія» Громадська К.Є., Сесьомко І.М. подбали про те, щоб присутні були активними учасниками справжнього народного дійства.

Жартівливі змагання між хлопцями та дівчатами, ворожіння, дотепні розваги та веселощі, кусання «Калити», куштування вареників із «секретом», екскурсія «Ой прийшли до хати три свята в гості», етно – вікторина, - все це надовго запам’ятається дітям, підвищить їх інтерес до народних звичаїв і традицій.