Всесвітній день читання вголос. БЗШ №20

Дата: 02.02.2021 11:02

Щорічно 1 лютого у світі відзначається Всесвітній день читання вголос. Свято започатковане 2010 року міжнародним освітнім проєктом LitWorld Мета Всесвітнього дня читання вголос полягає у тому, щоб надати можливість людям в усьому світі відчути, яке це насправді задоволення — просто читати вголос для інших.

1 лютого учні 2-11 класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 були активними учасниками флешмобу, що проходив у бібліотечно-інформаційному медіа центрі. Бібліотекарі та педагогічні працівники навчального закладу заохочували школярів до читання книжок уголос разом з друзями та спонукати їх до обговорення змісту. Учасники флешмобу обирали книжку на свій смак, читали її вголос та пропонували своїм друзям та однокласникам.

Багато книг знайшли своїх читачів.