Години «Великі права маленької людини», « Школа прав та обов’язків» в  БНВО « ЗОШ І-ІІІ ст. №15-ДЮСОК»

Дата: 17.12.2019 10:54

Протягом  тижня  в  БНВО « ЗОШ І-ІІІ ст. №15-ДЮСОК» були проведені виховні години «Великі права маленької людини», « Школа прав та обов’язків» соціологічне опитування (8-9 класи) «Діти та молодь про свої права», бесіда з учнями групи ризику та дітьми з неблагонадійних сімей «Твоя відповідальність», захист проектів «Я громадянин демократичної держави» (10-11 класи), години спілкування до Всесвітнього дня дітей, проведення занять підлітками-інструкторами за програмою «Рівний рівному», тренінгу «Діти мають знати свої права» учнями-тренерами для учнів 3-4 класів та шкільного конкурсу малюнків «Що ми знаємо про свої права» (1-4 класи), засідання  АВС-групи. Учні школи переглянули науково-популярний фільм «Конвенція про права дитини». З підлітками 13-14 років поспілкувалися працівники ювенальної превенції. На засіданні Євроклубу члени обговорили питання «Євросоюз – територія права». Вчителі-філологи з учнями 8-9-х класів написали диктант на тему «Права дитини: історія і сучасність».

В шкільній бібліотеці створено правовий куточок літератури, тематичну виставку «Знай та поважай свої права».

В школі створені інформаційні стенди, куточки з правової інформації, які постійно оновлюються відповідно до останніх змін в законодавстві.