Свято смаколиків розпочато!

Дата: 21.12.2019 10:34

Ура!!! Майстер-класи з розпису імбирних пряників для вихованців Центру еколого-натуралістичної творчості розпочалися!

16, 17, та 18 грудня 2019 діти та гостіекологічного закладу мали чудову можливість реалізувати свої творчі навики та бажання, розмальовуючи власноруч імбирний пряник. Справжній святковий смак мали кондитерські вироби у вигляді чобітка, рукавички, шапочки, ялинки та сніжинки, за якою дітлахи дуже засумували. Підійшовши до такої цікавої забави креативно, вихованці творили яскраві шедеври. Хлопці та дівчатка з цікавістю знайомилися та вивчали кондитерський матеріал з яким працювали: білковий крем, кольорове конфетті та золотавий декор.

Дарунок від Св. Миколая чекають щороку дітлахи. А цього річ віннеймовірно розкішний, духмяний та смачний!