Акція "Посади фруктове дерево"

Дата: 29.09.2020 10:32

З 17 по 24 вересня у БЗШ №5 для учнів 1-11 класів проходила екологічна акція «Посади фруктове дерево». Ця корисна й потрібна справа об’єднала навколо себе учнів, батьків і вчителів. На території школи з допомогою батьків було посаджено 19 фруктових дерев: яблуні, сливи, шовковиці, вишні, аличу та ін. У цій акції взяли участь такі класи: 7-Б (Яковенко Л. М.), 10-А (Васильєва В. В.), 2-А (Хмарська Т. П., Довгун П. Д.), 9-А (Курсеітова Г. С.),  5-В (Берегеля С. О.), 5-Б (Бартківська А. М.), 6-А (Максименко Л. В.), 6-Б (Юрченко О. Е.), 6-В (Пасічник Г. І.), 8-А (Мазій М. М.).

Нехай висаджені дбайливими руками та з чистими помислами дерева й кущі забуяють зеленим розмаєм, додаючи нам наснаги в добрих справах, нехай радують і милують око та стануть чудовою окрасою школи та міста.