Святий Миколаю, бережи українських воїнів!

Дата: 18.12.2020 10:24

D:2020-2021ДЛЯ УОНСВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДЛЯ ВОЇНІВ 72-Їтитульна.JPG

Зворушливі подарунки приготували українським бійцям як педагоги, так і вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради.

З нагоди новорічних свят у Центрі відбулася благодійна акція «Святий Миколаю, бережи наших воїнів!» на підтримку бійців 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

У святкові посилки для воїнів дорослі та малюки-волонтери поклали крупи, консервацію, чай, печиво, а також, звичайно, чудові щирі малюнки від діток – привітання із новорічними та різдвяними святами.

Смішні та милі малюнки від вихованців Центру можуть розрадити бійця у скрутну хвилину на фронті, підтримати бойовий дух, викликати посмішку та хороші спогади.

Така акція відбувається вже не вперше. А діти змалечку розуміють, що таке волонтерство, бажання поділитися, мають можливість проявити справжній патріотизм та любов до України!