"Таємниці Святого Миколая"

Дата: 21.12.2019 10:21

Новорічні свята захоплюють та чарують своєю красою, казковістю і чарівністю, кожного, незалежно від віку. І малі діти, і дорослі завжди чекають від новорічних свят незабутніх вражень, сюрпризів та подарунків! А починається низка новорічних свят з Дня Святого Миколая. Сіяти добро ми розпочали напередодні свята, а сьогодні продовжили. Саме сьогодні у стінах Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов відбулося свято "Таємна ніч святого Миколая"для дітей соціанольно-незахищених категорій. Діти залюбки поринули у казку і допомагали казковим героям виконувати різні завдання, грали в ігри та переконували Антипка, що серед дітей неслухів немає! А коли завітав Святий Миколай, то обличчя дітей сяяли від радісних посмішок. Він кожній дитині вручив солодкий подарунок та привітав зі святом.

З нетерпінням чекали на Миколая другокласники (класовод Людмила Данілова), які самостійно підготували свято для своїх батьків, під час якого подемонстрували свої таланти.