На підвіконнях буяє весна! ДНЗ №29 «Барвінок»

Дата: 19.03.2021 10:17

За вікном перші весняні дні, а в групах ДНЗ №29 «Барвінок» на підвіконнях буяє весна! Вихователі разом з дітками влаштували на підвіконнях справжнісінькі городи. Та не аби як, а з великою вигадкою: оформляли у вигляді ферми, сільського подвір’я, декорували будівлями та декоративними аксесуарами: в городі порається господиня, тракторист оре землю, охороняє посіви городнє опудало, радує око колодязь, господарство з домашніми тваринами, клумба з квітами, птахи і бджоли. Ось так в ігровій формі виховується в діток працелюбність, дбайливе ставлення до рослин, бажання вирощувати овочі своїми руками.

Город на підвіконні став гарною підмогою та помічником у вихованні у дітей екологічної культури, дбайливого ставлення до живої природи.