Найменші «чомучки» ЗДО № 7 «Орлятко» на карантині

Дата: 18.05.2020 10:17

У 3-4 роки дитинарозширює коло відносин з оточуючимсвітом. Їїувагупривертає все більше та більшеоб’єктів, виникаєбезліч «чому». В цей час важливо не тількинадатицікавуінформацію, а йсформуватиправильневідношення до довкілля.

Вдомамалюкацікавлятьпредметипобуту, а за межами домівки – об’єктиприроди. У наш час особливо актуальноюстає проблема екологічноїосвіти. У дітейспостерігаєтьсянедостатнійінтерес до природнихявищ, дещонедбалеставленнядооб’єктівприроди. Тому потрібномалечіпоказати красу природи, їїтаємнежиття, навчити бережливо ставитись до неї, цінувати те, що є поряд, допомогтизрозуміти, щонавколомаєвистачитимісцявсім: і пташці, і звірям, і черв’ячку, травинці і квіточці, дереву та кущику та, навіть, маленькійкомашці. І середусьогоцього повинен панувати мир, злагода та любов.
Тому й кориснодатидітямпоняття про багатоманітністьоб’єктівприроди, зокремаознайомитиіззахоплюючимсвітом комах, та прекрасним світом рослин.