A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

VІІ міський Турнір юних хіміків та біологів - ТЮХіБ-2020. 

Дата: 13.03.2020 10:12
Кількість переглядів: 63

На виконання наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради № 29 від 11 лютого 2020 року серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх закладів міста 11 та 12 березня 2020 року на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О.Кириленка було проведено VІІ міський Турнір юних хіміків та біологів - ТЮХіБ-2020

До учасників і гостей Турніру з вітальним словом звернулася методист науково-методичного центру, заслужений учитель України Олена Анатоліївна Гайдаєнко. Вітання і творчі настанови юні хіміки та біологи отримали від директора БСПМШ 16 Анатолія Михайловича Бабенка

У Турнірі взяли участь 12 команд: БСШ №1, 9; БЗШ № 3, 4, 5, 6, 11, 18, 20, БНВО «Звитяга», БНВО «Ліцей-МАН», Ліцей "Білоцерківськийколегіум". 

Ґрунтовні знання з хімії та біології, аргументованість і чіткість доповідей, уміння вести наукову полеміку, культуру виступу продемонстрували учасники Турніру.

За результатами відбіркового туру (день перший) лише 6 команд вийшли до фіналу. 

Диплом «Учасника Турніру» отримали команди БЗШ №1, 4, 5, 11, 20 та БНВО «Звитяга». Вітаємо!

Журі відзначило високий рівень підготовки до Турніру учасників команд закладів освіти № 3, 9, 18, БНВО «Ліцей-МАН», БСШ №9 та ліцею"Білоцерківський колегіум, що й вийшли до фіналу.

Отже, до фіналу увійшли шість команд, що і продовжили змагання на другий турнірний день. 

Фінал розпочався з обнулення результатів відбіркового туру. Команди отримали завдання безпосередньо за одну годину до фінальних боїв. Розв’язували завдання самостійно, без вчителя, без засобів зв’язку. Фінальні бої були напруженими та цікавими. Команди були цілеспрямовані та наполегливі. Шевченкове «Борітеся – поборите! Вам бог помагає!» спонукали до перемоги. Ви молодці!

Олена Анатоліївна Гайдаєнко, методист науково-методичного центру та Анатолій Михайлович Бабенко, директор БСПМШ №16 привітали переможців ТЮХіБу, побажали їм творчих злетів, постійної роботи над собою. 

Отже, за результатами фінальних боїв (день другий) маємо переможців та призерів VІІ міського Турніру юних хіміків і біологів: 

Дипломом за «Особисту першість у Турнірі» нагороджені:

І ступеня – Хома Святослав (БНВО "Ліцей-МАН"); 

ІІ ступеня – Пугач Софія(БСШ №9);

III ступеня Бухарашвілі Вікторія (БЗШ №6).

Дипломом «Кращийкапітанкоманди» нагороджена Безпала Аріна (БЗШ №18).

Дипломом за «Командну першість у Турнірі» нагороджені:

І ступеня – команда БЗШ №18;

ІІ ступеня – команди БСШ №9 та БЗШ №6;

III ступеня команди БЗШ №3, БНВО "Ліцей-МАН", Ліцей "Білоцерківський колегіум".

Оргкомітет висловлює подяку усім, хто взяв участь у Турнірі і тим, хто організував цю чудову можливість. До зустрічі наступного року!  

 

 

  


« повернутися

Вхід для адміністратора