У ЗДО № 7 «Орлятко» дітлахи на карантині працюють залюбки

Дата: 06.05.2020 09:24

Одним з основнихзавдань, щоїхрозв'язуєдошкільний заклад разом з родиною, є виховання у дітейсамостійності, працелюбності, правильногоставлення до праці.

Безперечно, самепраця — один ізпровіднихчинниківусебічногорозвиткудітей. Працякориснадляздоров'ядитини, якщо вона посильна і правильно організована. Актуальністьданогопитанняполягає у важливості трудового вихованнідітей в сім'ї. Саме в родинізакладаютьсяосновиморальностілюдини, формуютьсянормиповедінки, розкриваютьсявнутрішнійсвіт та індивідуальніякостіособистості.

Сім'я – ценайменшаклітинанашогосуспільства, в якій, як і в фокусі, відображається все життянашоїкраїни – говорив В.О. Сухомлинський. Тому педагоги нашого закладу велику увагу приділяють саме трудовому вихованню дитини як у сім’ї, так і в дитячому садочку.