Інтелектуальний турнір "Веселі шашки" в ЗДО №4 "Снігуронька"

Дата: 12.03.2021 18:30

З  09 по 12 березня 2021 року в  ЗДО №4 «Снігуронька» тривав «Шашковий турнір» серед вихованців  старших груп №2 та №3.

Такий захід в дошкільників було організовано та проведено вже не вперше. Гра в шашки – одна з форм розвитку математичних здібностей дітей старшого дошкільного віку. Навчитися грати нескладно, проте грати майстерно – це досить непросте завдання. Із великим задоволенням приймали дошкільники участь у змаганні із шашок. Із серйозним, відповідальним підходом змагалися маленькі шашкісти, виборюючи перемогу в трьох турах. Маленьких ерудитів оцінювало компетентне журі.

Шашковий турнір було проведено на високому рівні. Всі учасники отримали солодощі, а переможці ще й Грамоти та медалі.  Дорослі і діти отримали позитивні емоції від заходу.