Віншуємо переможця!

Дата: 29.12.2020 09:14

Новорічно–різдвяні свята цьогоріч розпочалися великою радістю!

Захопливий світ, де справжніми акторами є вихованці театрального простору, дають чудові результати. 25-27 грудня 2020 року з метою реалізації та розвитку талантів дітей та молоді з обмеженими можливостями, відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Світ Dreams», учасником якого став вихованець екологічного театру ЦЕНТ БМР (керівник Т. Юнцова), учень Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19 Олександр Чумак.

Пишаємося юним театралом, який посів ІІ місце у конкурсі, номінація «Конкурс читців». Щиро вітаємо з перемогою Олександра та керівника. З упевненістю можна сказати, що театральне мистецтво є соціальною формою творчості, яка руйнує стереотипи та допомагає розвиватися особливим діткам.