День учнівського самоврядування «Лідери школи – дублери класних керівників». БЗШ №5

Дата: 26.02.2021 09:07

25 лютого в БЗШ №5 відбувся день учнівського самоврядування «Лідери школи – дублери класних керівників». Захід проводився з метою профорієнтації педагогічної праці, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їхнього лідерського потенціалу.

У день учнівського самоврядування взяли участь учні 9-11-х класів. Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, відчути себе класним керівником.

Заздалегідь «майбутні класні керівники» визначалися з темою, добирали матеріали та форми роботи виховної справи, знайомилися з класними колективами. Під керівництвом класних керівників складали конспекти виховних справ. Отже, «майбутні класні керівники» виявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до години спілкування.

Учні 1-8 класів були задоволені. Виховні справи сподобалися, були цікавими й захоплюючими. Учні та дублери класних керівників отримали велике задоволення. Старшокласники ділилися враженнями, запитували один одного, розповідали про труднощі й веселі моменти під час заходів.