Учні старших класів Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 відвідали новий завод-фракціонатор із виробництва препаратів із плазми донорської крові людини «Biopharma»

Дата: 04.02.2020 09:07

28 січня 2020 року учні старших класів Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 відвідали новий завод-фракціонатор із виробництва препаратів із плазми донорської крові людини «Biopharma». Це єдине у Східній Європі подібне надсучасне підприємство.

Дітям провели цікаву й змістовну екскурсію виробничими цехами, територією заводу, показали підготовлені інженерні комунікації. Час сплив швидко. Учні отримали нові знання й позитивні емоції. Це дуже важливо в підлітковому віці напередодні свідомого вибору майбутньої професії.

Прослухавши інформацію, молодь ще раз упевнилася, що «Biopharma» стане ще більш успішною завдяки мудрому керівництву та інноваціям, запровадженим на підприємстві.