Вітаємо переможців IV Профорієнтаційного бізнес-турніру серед учнівської молоді Київщини

Дата: 29.12.2020 09:03

ІІ місце у віковій категорії серед учнів 10-11 класів (ІІ група) посіли Нестеренко Марина та Ісаченко Наталія, учениці 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Учасники турніру в середовищі потужної української бізнес-симуляції ViAL+ створювали підприємства! На початку гри учні отримали віртуальний стартовий капітал і завдання: створити успішне виробниче підприємство. Реалізовували свої бізнес-плани учні протягом місяця, керуючись власною стратегією та маркетинговою політикою. Цього року за результатами турніру з понад 800 учасників можливість змагатися у фіналі профорієнтаційної гри вибороли 85 учнів! Боротьба за першість для найбільш успішних завершилася 24 грудня.

Бажаємо нових перемог!