Вітаємо з перемогою Повзуна Олександра!

Вітаємо з перемогою у фіналі ХІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» ІІ місце в номінації «Електроніка та приладобудування» виборов Повзун Олександр,  учень 11 класу Білоцерківської спеціалізованої  природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області. Олександр отримав можливість навчатися в «UF Incubator» при Національному центрі «Мала академія наук України».

Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» - чудова нагода для учнів – членів МАН презентувати свої науково-технічні розробки і позмагатися за першість в інноваціях.