Ой радуйся, земле, Син Божий народився!

Дата: 14.01.2020 08:58

Вихованці театральної студії «Пролог» Центру позашкільної освіти «Соняшник», який працює в стінах БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня», 09 січня привітали з  Різдвом Христовим та Новим роком учителів української мови та літератури міста на секційному засіданні педагогічних працівників закладів освіти м. Біла Церква.

Зі сцени лунали різдвяні та новорічні віншування, колядки та щедрівки. Юні актори привели козу до хати, щоб рік був багатий. А також побажали учасникам заходу миру, добробуту, щастя, здоров’я та Божого благословення.

А сьогодні цим театрально-різдвяним  дійством студійці привітали всіх педагогічних працівників БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня» на відкритті засідання педагогічної ради, створюючи їм святковий, новорічний настрій. Учителі подарували акторам за виступ бурхливі оплески, щирі посмішки та солодкі смаколики.