Новорічне диво в БНВК "Казка"

Дата: 15.01.2021 08:47

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статись щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, адже Новий рік – це наче казка для всіх.

Щоб продовжити відчуття свята та зберегти народні традиції, колектив БНВК «Казка» вирішив провести зимові тематичні ранки на Старий Новий рік. Педагоги знають, що свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дошкільнят. Справжньою несподіванкою для вихованців став візит Діда Мороза, якого малята побачили через віконця груп, а потім ще й поспілкувались з ним в мережі Skype. А довгоочікувані подарунки дітлахи отримали від помічника Діда Мороза – Ельфа.

Батьки, бабусі, дідусі мали змогу насолоджуватись виступами дітей в прямому ефірі на платформі You Tube.

Яскраві спогади довго будуть зігрівати наші серця у холодну зимову пору.