Стартував математичний тренінг осінньої сесії «ЗНО без проблем» для дев’ятикласників міста

Дата: 29.10.2019 08:46

28 жовтня, у перший день осінніх канікул, БЗШ №18 гостинно відчинила двері для допитливих, активних та цілеспрямованих дев’ятикласників міста. Стартував перший день математичного тренінгу осінньої сесії «ЗНО без проблем». Минулого року такі сесії вчителі математики БЗШ № 18 провели для учнів 11 класів Білої Церкви з метою якісної підготовки до ЗНО, а цьогоріч завданням тренінгу стала підготовка учнів 9 класів до успішного складання ДПА, яке з 2023 року дев’ятикласники – спочатку пілотних шкіл, а потім і всіх в Україні – складатимуть у форматі ЗНО.

Сонячний жовтневий ранок пробудив бажання працювати в більше, як у 120 здобувачів освіти закладів освіти міста. Учитель математики БЗШ № 18 Олійник Л. А. переконала дев'ятикласників, що математика тренує розум, а внутрішня мотивація –  це рушійна сила розвитку. Доступно, лаконічно й дієво пройшов перший тренувальний день.

Дякуємо колегам за співпрацю (бо робимо спільну справу), а учням – за наполегливість.

Попереду  ще два робочі дні. Чекаємо всіх зацікавлених!