A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Шевченківський тиждень у БСПМШ № 16

Дата: 11.03.2021 08:30
Кількість переглядів: 42

 

Він був на Майдані і в окопах війн, в руїні Донецького аеропорту з нескореними кіборгами і з кожним українцем, що залишився на окупованих агресором українських територіях. Він – апостол правди, національний герой і символ України.

Цими днями щороку звучить Тарасове щире слово, бринить як струна, струна кобзи, а інколи рубає … подібно до гострого важкого меча!

Сьогодні всі учні БСПМШ № 16 згадували Тараса Шевченко – поета всеслов’янського масштабу, який і своєю творчістю, і своїми діями зумів у свій час, та й не тільки, пробудити українців від національної сплячки.

П’ятикласники стали учасниками захоплюючої відеоекскурсії «Дитячими шляхами Тараса Шевченка», а шестикласники ? віртуальної екскурсії «Тарасовими шляхами», позмагалися в конкурсі на краще декламування поезії.

Учні 7-х та 8-х класів узяли участь у літературному журналі «Весна починається з Тараса» та в конкурсі творчих робіт «Шевченко – це народ, і як народ, він буде вічно жити!»

9-класники переглянули документальний фільм та тематичні презентації «Найновіше й найцікавіше про Великого Кобзаря», «Видання «Кобзаря», «Шевченко-художник».

Учні старшої школи змагалися у знаннях фейків і фактів про Тараса Шевченка.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора