Конструювання з паперу в ДНЗ № 2 «Берегиня»

Дата: 18.12.2020 08:13

DSC_0200.jpg

Мистецтво конструювання з паперу дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей дітей, зокрема уміння уявляти, фантазувати.

У дошкільному навчальному закладі №2 «Берегиня» з раннього дитинства залучають дітей до художнього конструювання.

Так у закладі проводились інтегровані, сюжетно-ігрові заняття з дітьми середнього та старшого дошкільного віку з теми «Конструювання з паперу». Завдяки цьому мистецтву з якогось одного кольорового аркушу кожна дитина складала для себе цілий власний світ.

Починаючи із найпростіших фігурок, шляхом методу проб і помилок, робити вироби з паперу не тільки цікаво, а й корисно. Це забезпечує прояв творчого індивідуального потенціалу кожної дитини, сприяє розвитку гнучкого мислення та фантазії, тренує пам’ять, увагу й концентрацію, поліпшує координацію рухів і дрібну моторику пальців, розвиває старанність, терпіння, вміння доводити паперовий процес до
завершення, знижує тривожність, підвищує самооцінку й упевненість у власних силах.

Виготовити разом із дорослим, а згодом і самостійно, - є частинкою спільної праці та любові, - іграшка стане набагато ціннішою, ніж куплена.