A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Привітання з Днем знань!

Дата: 02.09.2019 08:12
Кількість переглядів: 44

Дорогі учні, колеги-освітяни, шановна батьківська громадо!

Вітаю Вас із Днем знань! Саме з цього свята починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання нового, ще незвіданого дорослого життя. Адже знання – це сила. Без них неможливо розвиватися, будувати кар’єру, досягати особистісного росту. Освічена інтелектуальна нація є найціннішим національним капіталом для держави.

Для першокласників цей день – перша сходинка до Країни Знань, з якої розпочинається нова дорога до знань, успіхів і перемог. 

Дорогі одинадцятикласники, щодня Ви маєте виборювати право стати справді успішними й конкурентоспроможними людьми. Ваше навчання відбувається в епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій і глобалізації, викликів динамічного й непростого світу. Сьогодні для Вас відкриті всі можливості пройти цей шлях гідно й стати переможцем! Бажаю Вам творчої наснаги, активної життєвої позиції, успіхів у навчанні, витримки, наполегливості, сил досягнути поставленої мети.

Шановні батьки, учителі! На Ваших плечах лежить відповідальність виховати здорових й освічених молодих людей, які з часом понесуть наступним поколінням отримані від Вас знання, мудрість і любов до рідного краю. Педагоги дають не тільки наукові знання, але й виховують у дитині сильну та багатогранну особистість – розвинену духовно і налаштовану патріотично, яка сповідуватиме європейські цінності і ставитиме собі за ціль розбудовувати рідну країну. Адже національно свідома, заповзятлива й талановита молодь є запорукою успішного майбутнього країни та її стабільного економічного розвитку. Бажаю всім міцного здоров’я, моральних і фізичних сил, щоб у наш непростий час дарувати людяність і тепло своїм дітям й учням. Нехай панує у Ваших родинах добробут і буде мирне небо над головою! 

Юрій Петрик,

начальник управління освіти  і науки

Білоцерківської міської ради


« повернутися

Вхід для адміністратора