Найвища перемога – на честь Мами!

Дата: 11.03.2021 08:08

Дивовижний світ сучасних інтернет-технологій дарує сьогодні дітям та учнівській молоді багато можливостей для реалізації своїх талантів!

Організатори Української мистецько-культурної асоціації цьогоріч запросили до онлайн-участі талановитих дітей України на конкурс «Музичний марафон. Весна 2021», учасником якого став вихованець театральної студії ЦЕНТ БМР Артем Земляк (керівник Тетяна Юнцова).

7 березня були оголошені результати цього яскравого та дивовижного конкурсу. Варто зазначити, що за умовами конкурсу, оргкомітет мав відібрати лише 10 презентаційних робіт (які також були високо оцінені користувачами Фейсбуку). На велику нашу радість, одним із переможців інтернет-конкурсу та володарем премії Гран-прі став Артем Земляк, який потрапив до гала-концерту з нагоди Жіночого свята.

Вітаємо з перемогою. Бажаємо подальших творчих успіхів!