День здоров’я «Ой, ти зимонько-зима, ти розваг нам додала» в ДНЗ № 2 «Берегиня»

Дата: 01.02.2021 15:00

Зима – це казкова пора року, коли є  чудова можливість дітлахам  розважитись, весело та з користю для  здоров’я провести час.

Довгоочікуваний сніг став неабиякою втіхою для вихованців ДНЗ № 2 «Берегиня».  Діти усіх вікових груп закладу долучилися до спільного зимового Дня  здоров’я «Ой, ти зимонько-зима, ти розваг нам додала» , метою якого  є  зміцнення здоров’я дошкільників; пропаганда здорового способу життя серед  дітей та дорослих.  З великим задоволенням малюки  розважалися зі снігом, милувалися зимовими краєвидами, каталися  на санчатах, лижах, гралися у хокей, вправно працювали лопатами, розчищаючи сніг.

Життєрадісні, бадьорі, щасливі і веселі повернулися малюки у  свої групи. Цей веселий зимовий день вони запам’ятають надовго!