Вітання вихованцям ДНЗ № 2 «Берегиня» від Святого Миколая

Дата: 21.12.2020 08:01

DSC_0111.jpg

День Святого Миколая - одне з найсвітліших і найрадісніших свят . У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи, він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання ...

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослому іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Так, завітав Святий Миколай і в ДНЗ № 2 «Берегиню». Діти   попрохали у Святого здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини, миру для України. Миколай завітав у кожну групу і поздоровив малят приємними подарунками. Для дошкільнят ця зустріч стала радісною і незабутньою подією, яку вони довго пам’ятатимуть. Доброта і любов, яку дарував людям Святий Миколай була донесена до кожної дитини.

Бажаємо всім, щоб День Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов'ю.