Тематичний тиждень «Кобзарем його ми звемо» в ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата: 11.03.2021 08:01

Щороку в закладі дошкільної освіти (центрі розвитку дитини) № 18 «Ясочка» проходять заходи до Шевченківських днів.

Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед якими схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи. Щирість автора, його любов до народу, до рідної землі, а також мова, співуча, як пісня і багата,
як історія народу, викликають захоплення.

В усіх групах закладу пройшли тематичні заняття та музичні розваги. Музичні керівники долучили дошкільників до слухання віршів поета, покладених на музику. Діти вивчали вірші про весну. Мелодично звучали у виконанні дітей пісні «Зацвіла в долині», «Встала весна». Також діти старших груп брали участь в інсценівці віршів «Садок вишневий біля хати», «Чоботи», «Човник», «Протоптала стежечку».

Завершився тематичний тиждень флешмобом «Я люблю Україну».