Семінар-практикум для вихователів-методистів міста в ЗДО №12 "Джерельце"

Дата: 24.10.2020 07:36

27Питання успішного економічного розвитку є одним з найважливіших для нашої держави, не навчивши дітей мислити і діяти за законами  економіки, ми не зуміємо прищепити їм справжню культуру у реальному житті, достаток якого залежить від економічної ініціативи кожного.

Саме   проблемі «Упровадження основ соціальної і фінансово-економічної освіти дітей   в освітній процес закладу дошкільної освіти» був присвячений семінар-практикум для вихователів-методистів міста, який пройшов на платформі Zoom.  Педагоги ЗДО №12 «Джерельце» поділились досвідом   формування економічної грамотності в дошкільному віці, коли закладаються основи економічного виховання і дітьми набувається первинний досвід елементарних економічних відносин, формується відповідальне ставлення до економіки. Знання та досвід, отримані при знайомстві з основами економіки у цей період, допомагають дітям дошкільного віку краще зрозуміти та адаптуватися в соціальному середовищі в нових економічних умовах.