Акція від вихованців ДНЗ № 2 «Берегиня» «Листівки та квіти своїми руками ветеранам до Дня Перемоги»

Дата: 11.05.2020 07:06

З цвітінням садів і буянням дерев приходить величне  свято -  День  Перемоги, яке назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу. Свято Перемоги  - особливе свято – величне, вистраждане…   Відзначаючи  День пам'яті та примирення, коли шанують десятки мільйонів жертв Другої світової війни і День  Перемоги  вихованці ДНЗ № 2 «Берегиня» разом з батьками  долучилися до акції «Листівки та квіти своїми руками ветеранам до Дня Перемоги», яку організували педагоги закладу.   Малята не мали нагоди, як зазвичай щороку,  зустрітися з ветеранами війни, почути їхні спогади  про героїне минуле, звернутися   зі словами-подяки , вручити  квіти, дякуючи  за Перемогу, проте мали можливість разом з батьками виготовляти паперові квіти, малювати тематичні листівки,  щоб символічно вшанувати   солдатів, які здобули цю нелегку Перемогу в Другій світовій війні,  символічно привітати з цим святом героїв захисників, які перемогли нацизм і показали істинний приклад патріотизму для нащадків.

Низький уклін Вам, Ветерани-герої!  Сподіваємось, що цей захід сприятиме формуванню у дітей інтересу до історії нашої країни,  поваги і вдячності  за подвиг героїв, що не має строку давності. Діти завжди пам’ятатимуть, якою ціною було завойоване  мирне життя,  вшановуватимуть  тих, хто поліг за Батьківщину у цій страшній війні... Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим Героям!