Осінній вернісаж у ДНЗ №31 "Незабудка"

Дата: 04.10.2020 06:52

Настала найпрекрасніша пора року – золота осінь. Перетворилася природа, дивуючи нас багатством фарб. Коли поряд така краса, тільки лінивий не творить!

В ДНЗ №31 «Незабудка» пройшла традиційна виставка осінніх  поробок із природного матеріалу «Осінній вернісаж».

У виставці прийняли участь діти з батьками з усіх груп. Від численних  поробок з природних матеріалів просто розбігалися очі. Чого тут тільки не було... Фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об'ємні композиції тощо.

І все  виготовлене з інтересом, любов’ю та неабиякою фантазією.   Виставка перетворилася на галерею  творчості,  фантазії та мистецький арсенал вигадки. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю.

Діти з великою радістю та цікавістю роздивлялися вироби кожної родини.

Дякуємо всім небайдужим родинам за радість та гарний настрій, естетичне задоволення!

Бажаємо всім подальших творчих успіхів!