Вітаємо переможців ХХ обласного конкурсу робіт учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю»

Дата: 12.02.2021 17:00

Формування у молоді любові та дбайливого ставлення до рідної землі, своєї «малої батьківщини», її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, рідної природи є пріоритетним напрямком у системі патріотичного виховання. Саме краєзнавча робота посідає важливе місце в діяльності кожного закладу освіти, за допомогою краєзнавчих матеріалів сприяє вихованню у молоді почуття патріотизму, національної свідомості, високої моральності. У 2021 році виповнюється 20 років з дня започаткування Обласного конкурсу робіт учнівської молоді “Топоніміка й історія освіти рідного краю”. За цей час обласний конкурс лише набув популярності, ставши  традиційним для учнівства Київщини.

Вітаємо переможців ХХ обласного конкурсу робіт учнівської молоді

«Топоніміка й історія освіти рідного краю»

І місце

• Можарівська Анастасія, учениця 9 класу Білоцерківського навчально-виховного об'єднання «Ліцей-МАН».

• Федорченко Яна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум»;
  • Поліщук Павло, учень 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18.

ІІІ місце

• Матвєєва Марія, учениця 8 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5;
  • Лозинський Євген, учень 7 класу Білоцерківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова;
  • Третяк Влада, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11;
  • Тимошенко Арина, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 імені М. О. Кириленка;
  • Ластовецький Дмитро, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об'єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня».

Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!