Калейдоскоп Новорічних свят у ДНЗ № 2 «Берегиня»

Хай Новий рік з добром до Вас прийде,

Здоров'я, сміх і радість принесе.

Різдво з колядою хай завітає,

Щастям безмежним Вас благословляє!

Новий рік - час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує магія добра і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. З Новим роком  пов’язано багато приємних хвилюючих моментів: прихід Діда Мороза, Снігурки, казкових героїв, запалювання ялинки, вручення подарунків...

З 17 по 24 грудня 2020 року в ошатній, святково прибраній залі дошкільного закладу №2 «Берегиня» проходили новорічні ранки. Вони були по-особливому чарівними і казковими, наповнювались яскравими несподіванками, викликали здивування,  захоплення, радісний сміх, здійснення дитячих бажань. Дошкільнята із захопленням водили хороводи навколо ялиночки разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями. А з яким задоволенням вони декламували вірші, брали участь у танцях, іграх та розвагах! Були охоплені діти всіх вікових груп, для кожної дитини знайшлася своя роль, в якій найкращим чином розкрилися її здібності.