Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

Міська виставка-конкурс «Вітальна листівка», ЦНТТ БМР

IMG-d4f8cb51c8993e9a98b62cfb2eccfdeb-V

 

З 21грудня 2020 року у Центрі науково-технічної творчості БМР відкита міська виставка–конкурс «Вітальна листівка», яка проводиться традиційно з метою популяризації різних технік роботи з папером (оригамі, витинанка, аплікація, квілінг); розвитку творчого нестандартного просторового мислення та естетичного смаку; формування духовно багатої, гармонійно розвиненої особистості; виявлення та підтримки юних талантів й обдарувань; уміння використовувати свій потенціал у конструюванні, архітектурі та дизайні в дорослому житті.

У міській виставці-конкурсі взяли участь 186 робіт з таких освітніх закладів: БСШ №1, №9, №12, БЗШ №3, 4, 5, 6, 7, 11, 17, 18, 20, 22, 23, БСПМШ №16, БСШ №19, гімназії №2, колегіуму, БЗЗСО №1, ЦЕНТ БМР, ЦНТТ БМР, ЦПО «Соняшник», БНВО «Звитяга».

Роботи приймалися за номінаціями:

  • «День знань»;
  • «День народження»;
  • «День українського козацтва;
  • «Свято Святого Миколая»;
  • «Новорічна»;
  • «Різдвяна»;
  • «Свято 8-го березня»;
  • «День космонавтики»;
  • «Великдень»;
  • «День Перемоги»;
  • «День Святого Валентина».
     

Роботи дітей вражали своєю яскравістю та самобутністю. За результатами роботи журі були відзначені кращі серед кращих у кожній номінації і віковій категорії.

 

Номінація «День матері»

  • ІІ місце - Дарій Дар’я, ЦНТТ БМР ( І вік. кат);
  • ІІІ місце - Фридинська Анастасія, ЦНТТ БМР (І вік. кат).
  • І місце - Ферт Анастасія, БСШ №9 (ІІ вік. кат);
  • ІІ місце - Івченко Марія, ЦНТТ БМР (ІІ вік. кат).

 

Номінація «День Знань»

  • І місце - Дзятківська Злата, БСПМ №16 (І вік. кат);
  • ІІ місце - Рубленко Мілана, (І вік. кат).

 

Номінація « З Днем Народження»

  • І місце - Дубенець Віолетта, БСПМ №16 (І вік. кат);
  • ІІ місце - Дубенець Віолетта, БСПМ №16 (І вік. кат);
  • ІІ місце - Руденко Софія, БЗШ №11 ( І вік. кат).
  • І місце - Бурлака Лада, БСШ№9 (ІІ вік. кат);
  • ІІ місце - Марченко Поліна, БСШ№1 (ІІ вік. кат).

 

Номінація «Новорічна»

  • І місце - Агудалічева Софія, ЦНТТ БМР ( І вік. кат);
  • ІІ місце - Камінська Олександра, БЗШ №23 (І вак. кат);
  • ІІІ місце - Сайченко Вікторія, Гімназія №2 (І вік. кат);
  • ІІІ місце - Дубенець Віолетта, БСПМ №16 (І вік. кат);
  • ІІІ місце - Корінчук Каріна, БЗШ №21 (І вік.кат);
  • ІІІ місце - Василюк Поліна, Кашко Ліна БЗШ №6 (І вік. кат);
  • ІІІ місце - Перинська Софія, ЦНТТ БМР (І вік. кат).
  • І місце - Духновська Софія, БЗШ№11 (ІІ вік. кат);
  • ІІ місце - Пащенко Анастасія,Бондаренко Діана, БЗШ№20 (ІІ вік. кат);
  • ІІІ місце – Добринська Маряна, ЦЕНТ (ІІ вік. кат).

 

Номінація «День Космонавтики»

  • І місце - Міхно Єва,БЗШ№17 (І вік. кат);
  • ІІІ місце - Писаренко Олександр Гімназія №2 (ІІ вік. кат).

 

Номінація «Різдвяна»

  • І місце - Земляк Артем, ЦЕНТ БМР (І вік. кат);
  • ІІ місце - Крук Олександра, БЗШ №6 ( І вік. кат);
  • ІІ місце - Пивовар Дар’я, Батрак Маргарита, БЗШ №6 (І вік. кат).
  • ІІІ місце - Мізерна Арина, БЗШ №17 ( ІІ вік. кат);
  • ІІІ місце - Копач Анастасія, Гімназія №2 (ІІ вік. кат).

 

Номінація «День перемоги»

  • ІІ місце - Варова Ніколь, Гімназія №2 (ІІ вік. кат).

 

Номінація «Великдень»

  • І місце - Білоцерківець Максим, БЗШ№5 ( І вік. кат);
  • ІІ місце - Фридинська Анастасія, ЦНТТ БМР (І вік. кат);
  • ІІІ місце - Домащук Ангеліна, ЦНТТ БМР (І вік.кат.);
  • ІІІ місце - Забігайло Марія, БЗШ №7 ( І вік. кат).
  • ІІ місце - Варова Ніколь, Гімназія №2 (ІІ вік. кат).

 

Номінація «День Святого Валентина»

  • І місце - Бірученко Діана, ЦНТТ БМР (І вік.кат);
  • ІІ місце - Сич Аліса, Ліцей Білоцерківський колегіум (І вік. кат);
  • ІІ місце - Максименко Вероніка, БНВО «Звитяга» (І вік. кат);
  • ІІІ місце - Фридинська Варвара, ЦНТТ БМР (І вік.кат).

 

 

Номінація «Свято Святого Миколая»

І місце - Ярова Кірія, БНВО «Звитяга» (І вік. кат);

  • ІІ місце - Трунденко Ірина, БЗШ№23 ( І вік.кат).

 

Номінація «День батька»

  • ІІ місце - Мандзюк Софія, БЗШ №5 ( І вік. кат).

 

Номінація «8 березня»

  • І місце - Фридинська Анастасія, ЦНТТ БМР (І вік. кат).

 

Номінація «День козацтва»

  • І місце - Коробко Марк, ЦПО «Соняшник» (І вік. вік).


Вітаємо переможців!!!

Чекаємо на участь у наступних конкурсах!!!

 



« повернутися до списку новин