Інституційний аудит

Державна служба якості освіти в соціальних мережах

#ЯкістьОсвіти

#ОсвітаКиївщини

Управління ДСЯО у Київській області на каналі YouTube

Що таке інституційний аудит і для чого його проводять в українських школах?

Аудит є новою для України процедурою вивчення діяльності шкіл, яка прийшла на зміну державній атестації навчальних закладів. Це зовнішнє оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти вивчають освітні й управлінські процеси. Ідея аудиту – відійти від радянських перевірок шкіл, завдання яких було знайти проблеми. Аудит же покликаний не карати, а підтримати школи та показати їм, як стати кращими.

Місія аудиту – допомогти школам підвищити якість їхньої діяльності та сприяти зростанню суспільної довіри до освіти. Це новий формат співпраці на місцевому та національному рівнях, який є запорукою майбутнього вдосконалення української освіти.

Дізнавайтесь більше про якісну школу на сайті

За матеріалами

Порядок проведення інституційного аудиту

закладів загальної середньої освіти

УДОСКОНАЛЕНО МЕХАНІЗМ ПРОВЕДЕННЯ

ІНСТИТУЦІЙНОГО АУДИТУ ТА ПОЗАПЛАНОВИХ ПЕРЕВІРОК У ШКОЛАХ

Вебінар

«Як завучу організувати освітній процес у 2021/2022 навчальному році»

Олена Святенко, начальник відділу базової освіти департаменту інституційного аудиту Служби, розкаже про:

✅особливості планування роботи (стратегія розвитку закладу освіти, річний план роботи, режим роботи);

✅розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти (проведення самооцінювання в закладі освіти);

✅організацію дистанційного навчання та/або використання технологій дистанційного навчання

Як завучу організувати освітній процес у 2021/2022 навчальному році .pdf

Таблиця Як завучу організувати освітній процес у 2021/2022 навчальному році .docx

За матеріалами